Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 24 juli 2017

Jeroen Bijl vertrekt na Winterspelen van PyeongChang bij NOC*NSF

Jeroen Bijl vertrekt na Winterspelen van PyeongChang bij NOC*NSF
ARNHEM - Jeroen Bijl heeft besloten te vertrekken bij NOC*NSF na de Winterspelen van PyeongChang 2018.  Jeroen Bijl, chef de mission Team NL PyeongChang 2018: "Ik werk nu meer dan 12 jaar met heel veel plezier bij NOC*NSF. Samen met de afdeling Topsport, de bonden, de coaches en de beste sporters van Nederland hebben we veel kunnen realiseren en bereikt. Met de Winterspelen in Zuid Korea komt er voor mij een einde aan die periode. Ik heb besloten dat het dan tijd is voor een nieuwe uitdaging. Momenteel ben ik volop bezig met de voorbereiding op die Spelen. Alles ligt op schema en wij doen er met ons team alles aan om het daar voor de sporters weer goed voor elkaar te hebben."  De Spelen van PyeongChang worden de zesde Olympische Spelen waar Bijl mede verantwoordelijk voor zal zijn. In 2015 was hij bovendien chef de mission van Team NL tijdens de 1e Europese Spelen in Baku.  Gerard...
Lees verder