Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 10 juli 2017

Koning en Koningin bij première ‘Ode aan de Meester’ van Het Nationale Ballet

Koning en Koningin bij première 'Ode aan de Meester' van Het Nationale Ballet
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima zijn vrijdagavond 15 september aanwezig bij de premièrevoorstelling 'Ode aan de Meester' in Nationale Opera & Ballet in Amsterdam. Het Nationale Ballet brengt deze dansvoorstelling als eerbetoon aan vaste choreograaf Hans van Manen, ter gelegenheid van zijn 85e verjaardag.
Lees verder

Prinses Beatrix bij dansevenement Free to Move
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden woont donderdagavond 31 augustus in het Zuiderstrandtheater in Den Haag de dansvoorstelling Free to Move bij. De voorstelling is een samenwerking van het Prinses Beatrix Spierfonds en Holland Dance, waarbij de top van de Nederlandse moderne dans zich belangeloos inzet voor de strijd tegen spierziekten.
Lees verder

Koningin Máxima opent congres De Dag van de Jeugdprofessional
Hare Majesteit Koningin Máxima opent vrijdagochtend 15 september in de Jaarbeurs in Utrecht het congres 'De Dag van de Jeugdprofessional'. Het is de eerste keer dat een dergelijke bijeenkomst wordt georganiseerd voor professionals die werkzaam zijn in de jeugdhulp en jeugdbescherming.
Lees verder