Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 5 juli 2017

Matchmaking Cyber Security Week

Matchmaking Cyber Security Week
Wilt u zakenpartners ontmoeten in de cyber security sector? Kom dan naar het matchmakingevent van 26 tot en met 28 september 2017 tijdens de Cyber Security week in Den Haag. De matchmaking biedt ondernemers en onderzoekers de gelegenheid om potentiële internationale zakenpartners, partners voor...
Lees verder

Nieuwe NBSO geopend in Querétaro, Mexico
Onder toeziend oog van ruim 180 genodigden werd op 9 juni 2017 het NBSO kantoor in het World Trade Center in Querétaro officieel geopend.
Lees verder

Gamesmatch @ Gamescom in Keulen
Interesse om internationale ondernemers uit de gamingsector te ontmoeten tijdens de beurs GAMESCOM 2017? Schrijf u dan in voor het matchmaking event GamesMatch @ GamesCom. Het Enterprise Europe Network (EEN) organiseert van 22 tot en met 24 augustus internationale matchmaking tijdens de beurs...
Lees verder

Holland Paviljoen op SemiCon Japan 2017
Bent u ondernemer of kennisinstelling actief in de semicon equiment industrie? Neem dan deel aan het Holland Paviljoen op SemiCon Japan 2017 van 13 tot 15 december 2017 in Tokio. Japan speelt een belangrijke rol in de internationale halfgeleider-waardeketen. Japanse bedrijven zijn verantwoordelijk...
Lees verder

Matchmaking op veehouderijbeurs SPACE 2017
Bent u ondernemer in de veehouderij en op zoek naar zakenpartners? Kom dan 13 en 14 september 2017 naar de Enterprise Europe Network matchmaking bij de internationale vakbeurs SPACE 2017 in Rennes, Frankrijk. SPACE 2017 vindt plaats van 12 tot en met 15 september. Met 1447 exposanten en meer dan...
Lees verder