Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 14 juli 2017

Missie water en mijnbouw Minas Gerais, Brazilië

Missie water en mijnbouw Minas Gerais, Brazilië
Wilt u zakendoen in de sectoren water en mijnbouw in Brazilië? En deelnemen aan de beurs en conferentie Exposibram? Ga mee met de missie van 18 tot en met 22 september 2017, onder leiding van grondstoffengezant Dirk Jan Koch. De missie naar de deelstaat Minas Gerais staat open voor de leden van het...
Lees verder

Internationale matchmaking tijdens EU PVSEC 2017
Zoekt u potentiële internationale samenwerkingspartners op het gebied van fotovoltaïsche zonnepanelen (zon PV)? Kom dan naar de internationale matchmaking van Enterprise Europe Network (EEN) op 27 september 2017. EEN organiseert de PV Solar Match tijdens de conferentie EU PVSEC 2017 in...
Lees verder

Matchmaking tijdens Andalucía Sabor Sevilla
Bent u werkzaam in de voedingsindustrie of in de horeca? Ontmoet dan nieuwe internationale zakenpartners op 25 september in Sevilla (Andalucia, Spanje) tijdens een matchmakingevent op de Andalucía Sabor. Andalucía Sabor is een voedingsmiddelenbeurs waar de Andalusische agribusiness en visserij...
Lees verder

Toewijzing en schorsing tariefcontingent voor mais, juli 2017
Nieuwsbericht 17.060 – De Europese Commissie (EC) heeft een toewijzingspercentage gepubliceerd voor invoercertificaten voor mais die zijn aangevraagd van 30 juni tot en met 7 juli 2017.
Lees verder

Octrooiblog: zeg het met emoji!
Emoji zijn razend populair. En dat vieren we op maandag 17 juli, World Emoji Day! Logisch, want een universele beeldtaal is superhandig. Maar de symbolen kunnen ook voor spraakverwarring zorgen.
Lees verder