Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 3 juli 2017

Nederland in beweging met NOC*NSF en Albert Heijn

Nederland in beweging met NOC*NSF en Albert Heijn
ARNHEM - NOC*NSF en Albert Heijn hebben een gezamenlijk doel: een actievere levensstijl toegankelijk maken voor alle Nederlanders, door de drempel tot sport en beweging te verlagen. Om dit doel te bereiken organiseren zij samen de AH Sportactie. Een landelijke spaaractie waarbij klanten van Albert Heijn bij iedere 10 euro aan boodschappen een AH Sportzegel ontvangen. Bij 10 zegels is de spaarkaart vol. Elke volle spaarkaart geeft vervolgens toegang tot vijf keer gratis sporten en daarmee kennismaking met tal van sportclubs in de buurt. Succesvolle pilot De AH Sportactie 2017 is het vervolg van de succesvolle pilot 'AH Sportweken – Proefsporten', afgelopen jaar in de regio Utrecht. Van de deelnemers aan de pilot is 70 procent lid geworden van een sportclub en 1 op de 5 mensen in de regio is structureel meer gaan sporten dan voorheen. Richard Kaper, hoofd Sportparticipatie van NOC*NSF:...
Lees verder