Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 29 juli 2017

Nieuw reisadvies voor Venezuela

Logo

24/7 BZ Informatieservice

 Zojuist is een nieuw reisadvies gepubliceerd voor Venezuela.

Link naar BZ Informatieservice Reisadvies Venezuela

 

Op 30 juli 2017 worden er verkiezingen gehouden in Venezuela. De politieke situatie in het land is gespannen. De autoriteiten hebben alle demonstraties verboden. De oppositie zal ondanks dit verbod gaan demonstreren. De kans is groot dat tegen de demonstraties gewelddadig wordt opgetreden. Vermijd demonstraties. Reis alleen naar Venezuela als het noodzakelijk is.

 

Link naar BZ Informatieservice Uw gegevens bekijken

 

 
 

Download de app:

Link naar BZ Reisadvies Android app 24/7 BZ Reis Android
Link naar BZ Reisadvies iOS app 24/7 BZ Reis iOS