Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 9 juli 2017

NOB: Vacature Ierland - leerkracht peutergroep

Vacature Ierland - leerkracht peutergroep
De Madelief in Dublin zoekt per september 2017 een leerkracht voor de peutergroep (2,5 - 4 jaar).
Lees verder

In verbinding - 31e NOB Bijscholing start zondag 9 juli
13 cursussen passend bij de unieke situatie in het buitenland - 14 inspirerende workshops - een fijne locatie aan de Hollandse kust - ruim 200 collega's van scholen wereldwijd en de mogelijkheid om live te sparren met alle NOB'ers. Zondag 9 juli start de 31e NOBBijscholing met als thema "In verbinding". Naast het opdoen van actuele kennis toegespitst op de unieke situatie in het Nederlands onderwijs in het buitenland is de verbinding en uitwisseling met collega's wereldwijd voor deelnemers van grote waarde.
Lees verder

Vacature Suriname - groepsleerkracht groep 1/2
Het Kleurenorkest in Paramaribo te Suriname zoekt per 27 september 2017 een groepsleerkracht voor groep 1/2.
Lees verder