Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 18 juli 2017

Prinses Beatrix opent nieuwbouw COVRA in Borssele

Prinses Beatrix opent nieuwbouw COVRA in Borssele
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden opent woensdagmiddag 13 september 2017 het nieuwe opslaggebouw voor verarmd uranium bij de Centrale Organisatie Voor Radioactief Afval (COVRA) in Borssele.
Lees verder

Koning spreekt informateur Zalm
Mededeling van het Kabinet van de Koning: Zijne Majesteit de Koning is vandaag, 12 juli, op de hoogte gesteld door informateur Zalm van de voortgang van de gesprekken met betrekking tot de kabinetsinformatie.
Lees verder

Prof.mr. Pieter van Vollenhoven geeft startsein Open Monumentendag 2017
Prof.mr. Pieter van Vollenhoven verricht donderdag 7 september op Landgoed Overcinge in Havelte de landelijke opening van de BankGiro Loterij Open Monumentendag 2017. Het thema van de 31ste Open Monumentendag is 'Boeren, burgers en buitenlui'. De opening is onderdeel van een publieksprogramma op Landgoed Overcinge. Prof.mr. Pieter van Vollenhoven zet zich al vele jaren in voor het behoud van monumenten en Open Monumentendag.
Lees verder