Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 28 juli 2017

Rusland: Barbecue op de ambassade

      
 
Stichting
Nederlandse
Club Moskou

Barbecue op de Nederlandse ambassade


De Nederlandse ambassade en de NCM hebben het genoegen u uit te mogen nodigen voor de barbecue op 29 augustus in de tuin van de Nederlandse ambassade in Moskou. Deze heerlijke activiteit, die inmiddels een vast plek op de NCM kalender heeft veroverd, is exclusief voor Nederlanders, eventueel vergezeld met partner. Vergeet uw paspoort dus niet mee te nemen.

Wij hopen natuurlijk allemaal dat de regen op 29 augustus wel op is. Mocht het die dag toch regenen, kan het zijn dat de barbecue niet doorgaat. Als dit het geval is, wordt u hier uiteraard per mail over ingelicht.

 

Datum: Dinsdag 29 augustus 2017
Tijd: 18.00u

​Locatie: Nederlandse ambassade Moskou

Adres: Kalashnii pereulok 6  (adres op de kaart)

Toegang: Op vertoon van uw Nederlandse paspoort

 

​Wij hopen zoveel mogelijk van u te begroeten!

De eerstvolgende NCM activiteiten: