Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 30 juli 2017

Talent Team Györ2017 feestelijk onthaald op Schiphol

Talent Team Györ2017 feestelijk onthaald op Schiphol
SCHIPHOL – TalentTeam Györ 2017 is terug in Nederland. Vanmiddag landde de equipe van chef de mission Pieter van den Hoogenband op Schiphol. De ploeg werd feestelijk onthaald zo'n 150 vrienden en familie. Het TalentTeam behaalde op het European Youth Olympic Festival in het Hongaarse Györ zestien medailles. Achtmaal klonk in de Hongaarse stad het Wilhelmus, zes keer werd er een zilveren medaille aan een Nederlander uitgereikt en tweemaal was er brons. Daarmee behaalde Nederland de vierde plaats in het medailleklassement, achter Rusland, Hongarije en Italië. Van den Hoogenband was dan ook bijzonder trots op zijn team. "We hebben daar met zijn allen een ontzettend mooie prestatie geleverd en daar ben ik best trots op", verklaarde de drievoudig Olympisch kampioen. "Ik zeg bewust samen, want ook de coaches en begeleiders hebben keihard voor dit resultaat gewerkt. En de successen hebben we...
Lees verder