Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 15 juli 2017

Talent Team klaar voor de start van Europees Jeugd Olympisch Festival

Talent Team klaar voor de start van Europees Jeugd Olympisch Festival
ARNHEM - Vanmiddag heeft NOC*NSF het Talent Team gepresnteerd dat volgende week in actie komt bij het Europees Jeugd Olympisch Festival. 75 toptalenten verdedigen dan de Nederlandse eer bij het evenement in de Hongaarse stad Györ. De jonge topsporters, in de leeftijd van 13 tot en met 17 jaar, komen in actie bij atletiek, judo, handbal, kano, turnen, volleybal en zwemmen. Het team staat onder leiding van chef de mission Pieter van den Hoogenband.   Van den Hoogenband is ontzettend blij met dit team. "We hebben een prachtig team van maar liefst 75 sporters, jongens en meiden, uitkomend in zeven takken van sport. Dit geeft wel aan dat er de nodige potentie is. We staan met dit team voor Excelleren, Samen en Respect. We gaan ervoor om met z'n allen boven onszelf uit te stijgen, de sporters willen hun allerbeste prestatie ooit neerzetten. Als ze elkaar daar binnen het team toe kunnen...
Lees verder