Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 27 juli 2017

VBNGBk: Oproep voor indiening van een doktersrekening / zorgkosten uit een land buiten Europa

Oproep voor indiening van een doktersrekening / zorgkosten uit een land buiten Europa
EC kan geen invloed uitoefenen op NL weigering Aanbeveling S2 toe te passen De Europese Commissie heeft ons bericht geen invloed te kunnen uitoefenen op de weigering van Nederland al jarenlang de Aanbeveling S2 niet te willen opvolgen. Deze Aanbeveling betreft het recht van in Europa wonende verzekerde personen en hun gezinsleden op ziekteverstrekkingen bij verblijf […]
Lees verder

Rutte tegen dubbel paspoort voor Nederlanders
Op onze site hebben wij een Algemeen dossier over het Nederlanderschap. Vooral situaties waarin het Nederlanderschap "ongemerkt" vervalt zijn uitermate schrijnend gebleken. Daarnaast is er een discussie ontstaan over de al dan niet wenselijkheid van een dubbel paspoort. Hier leest u daar iets over. Actueel is het onderwerp voor Nederlandse expats die de Britse nationaliteit […]
Lees verder

Home Secretary commissions study on EU workers
The Home Secretary has today asked the Government's independent advisers on migration, the Migration Advisory Committee (MAC), to complete a detailed assessment of the role of EU citizens in the UK economy and society. The MAC, which comprises a group of internationally recognised experts in their field, will examine the British labour market, the overall role […]
Lees verder