Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 30 juli 2017

World Games afgesloten: Nederland met zeven medailles naar huis

World Games afgesloten: Nederland met zeven medailles naar huis
WROCLAW - De laatste dag van de World Games heeft Nederland geen eremetaal opgeleverd. Handboogsporter Peter Elzinga (foto) kon het in de strijd om brons niet bolwerken tegen de Kroaat Buden. In een duel, waarin beide mannen last hadden van de wisselende windcondities, nam Elzinga een voorsprong. In de laatste ronden was het Buden, die de overhand kreeg en de overwinning binnensleepte: 141-143. Eerder op de slotdag werden de touwtrekkers -640kg uitgeschakeld in de voorronde. De mannen pakten een punt tegen Ierland, maar verloren van Zweden, Duitsland, Groot-Brittannië en Zwitserland. De kanopolosters sloten het toernooi af met een 6-3 overwinning op Canada en eindigden als vijfde. Driemaal goud, tweemaal zilver, tweemaal bronsNederland heeft de World Games afgesloten met driemaal goud, tweemaal zilver en tweemaal brons. Hiermee is Nederland als 25e geëindigd in het klassement , waarvoor...
Lees verder