Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 24 augustus 2017

Aandacht voor maatschappelijk belang van sport in Nationale Sportweek 2017

Aandacht voor maatschappelijk belang van sport in Nationale Sportweek 2017
ROTTERDAM - NOC*NSF en Rotterdam hebben hun plannen voor de Nationale Sportweek 2017 bekend gemaakt.Dit jaar is er vooral veel aandacht voor de kracht van sport. De 14e Nationale Sportweek is dit jaar dé sportpromotie-week van Nederland. Van 9 t/m 17 september zal de kracht van sport en 'we winnen veel met sport' centraal staan. "We winnen in Nederland veel met sport." Zo stelt Erik Lenselink, manager Sportontwikkeling bij NOC*NSF. "Het gaat daarbij niet alleen om medailles, sport haalt bij iedereen en op elk niveau het beste naar boven. In de Nationale Sportweek van 2017 laten we zien en voelen waar sport goed voor is, individueel maar ook maatschappelijk voor ons allen. In de maanden die er op volgen kan heel Nederland tijdens de Albert Heijn Sportactie zelf ontdekken wat sport voor je kan opleveren. Met Rotterdam als host-city zijn we tijdens de Sportweek verzekerd van vele leuke,...
Lees verder