Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 31 augustus 2017

Certificaat afgevende instantie in Argentinië is veranderd

Certificaat afgevende instantie in Argentinië is veranderd
Nieuwsbericht 17.075 – In Argentinië geeft voortaan het Ministerio de Agroindustria oorsprongsdocumenten en echtheidscertificaten af voor rundvlees, schapenvlees en geitenvlees.
Lees verder

World of Health Care 2017
Heeft u internationale ambities in de zorg? Kom op 28 september 2017 naar World of Health Care en vergroot uw nationale en internationale netwerk.
Lees verder

Handelsmissie Agro 2.0 Wallonië
Doet u zaken in de sector agri&food? Exporteert u nu al op bescheiden schaal en bent u geïnteresseerd in Wallonië en Frankrijk als afzetgebieden? Ga dan op 28 en 29 november mee met de handelsmissie Wallonië Agro 2.0. Tijdens deze tweedaagse missie komt u in contact met lokale partners en kunt...
Lees verder

Zakendoen in Centraal- en Oost-Europa
Wilt u zakendoen in Centraal- en Oost-Europa en wilt u weten wat uw kansen zijn? Kom dan op dinsdag 10 oktober 2017 naar het evenement Zakendoen in Centraal en Oost-Europa. Rusland, Oekraïne, Polen, Roemenië en Bulgarije zijn kansrijke landen. Samen vormen ze een markt van 247 miljoen inwoners, met...
Lees verder

Voorlichtingsbijeenkomst WBSO voor intermediairs - Zwolle
Wilt u een bedrijf adviseren over hoe het de kosten voor research en development kan verlagen? Kom dan naar een van onze voorlichtingsbijeenkomsten over de WBSO. Tijdens deze bijeenkomst lichten adviseurs van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) de mogelijkheden van de WBSO toe en...
Lees verder