Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 7 augustus 2017

Dien nu uw quickscan in voor DHI

Dien nu uw quickscan in voor DHI
Op 8 augustus 2017 opent de tender voor de subsidieregeling DHI. Dien nu al een quickscan in om te bepalen of uw idee past binnen de DHI-regeling.
Lees verder

Voorlichtingsbijeenkomst Digitising and transforming European industry and services in Horizon2020
Actief in de digitalisering van de industrie of de dienstensector? Heeft u bovendien internationale ambities? Kom dan naar de voorlichtingsbijeenkomst over de komende oproep voor de digitalisering en transformatie van de Europese industrie en dienstensector (Digitising and transforming European...
Lees verder

Matchmaking tijdens vakbeurs Host Milano
Bent u ondernemer in food, horeca of hospitality? En bezoekt u de vakbeurs Host Milano? Kom dan op 20 of 21 oktober 2017 naar een matchmaking-sessie van Enterprise Europe Network in Italië. De matchmaking-sessie is een laagdrempelige manier om potentiële zakenpartners te ontmoeten en internationaal...
Lees verder

Economische missie agri&food naar India
Wilt u zakendoen in India? Ga dan van 2 tot en met 5 november 2017 mee met de (economische) agri-food missie naar India mede in aanwezigheid van de staatssecretaris van landbouw. Deze missie staat in het teken van de World Food India. Tijdens de missie ligt de focus op de thema's food(processing)...
Lees verder

Octrooiblog: loopplank voor surfers
Het lijkt even simpel als briljant: een drijvende steiger in de branding. Zo wandel je met je surfboard gewoon naar een mooie golf. Klaar om erop te springen. De toekomst van het golfsurfen?
Lees verder