Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 21 augustus 2017

Embassy alert 21 August 2017Logo

24/7 BZ Informatieservice

 

Op 7 augustus 2017 resulteerden protestdemonstraties in geweld. Deze waren georganiseerd door de Bundu dia Kongo (BDK) beweging in Kinshasa en andere steden. Hierbij vielen doden en gewonden. Op 15 augustus riep BDK in een video op tot nieuwe demonstraties op maandag 21 augustus aanstaande. Het is niet zeker of deze demonstraties daadwerkelijk zullen plaatsvinden. Er is een risico van gevaarlijke situaties met geweld als demonstraties plaatsvinden. De ambassade raadt u aan alert te blijven. Neem geen risico's en verplaats u niet onnodig. Vermijd samenscholingen, protesten en demonstraties.


On August 7, 2017 protests by the Bundu dia Kongo (BDK) separatist group resulted in violence and several fatalities in Kinshasa and other cities in Congo. On August 15, BDK released a video calling for more protests on Monday, August 21.
It is still uncertain that the demonstrations will take place. However, there is risk of dangerous situations with violence if people obey the call for demonstrations. The Embassy advises you to remain alert, not to take risks, to limit movements and to avoid large gatherings, protests and demonstrations.

  

 


 
 

Geen opmerkingen: