Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 28 augustus 2017

Geactualiseerd reisadvies voor Kenia

Geactualiseerd reisadvies voor Kenia
Geactualiseerd reisadvies voor Kenia: https://www.nederlandwereldwijd.nl/reizen/reisadviezen/kenia
Lees verder

Aanslag op Ramblas Barcelona
Op de Ramblas in Barcelona is donderdagavond kort na 17.00 uur een busje ingereden op voetgangers. De Spaanse politie heeft bevestigd dat het gaat om een terroristische aanslag. Het ministerie van Buitenlandse Zaken volgt de situatie op de voet. We zoeken uit over er Nederlanders bij betrokken zijn. Nederlanders ter plaatse verzoeken we om de aanwijzingen van de lokale autoriteiten op te volgen. Voor vragen zijn we bereikbaar op +31 247 247 247
Lees verder

Nederlandse ambassade Bern gesloten op 24 augustus 2017
In verband met een teambuilding event is de Nederlandse ambassade in Bern gesloten op 24 augustus 2017. Uiteraard blijven wij telefonisch bereikbaar middels telefoonnummer +41313508700.
Lees verder

Afvalverwerking in Maleisië
Dagelijks produceert Maleisië meer dan 33 kiloton afval, waarvan veruit het grootste deel uit organisch afval bestaat. Door de in 2011 ingevoerde Solid Waste and Public Cleansing Management Act, komt verandering in de manier waarop dit afval tot voor kort werd verwerkt. Door een introductie van een recycling systeem en het verbieden van onhygiënische afvalstortplaatsen zal deze industrie minder vervuilend worden. Voornemens voor het openen van nieuwe, hygiënische stortplaatsen en groeiende...
Lees verder

Nederlandse Consulaat in Dubrovnik gesloten van 28 augustus tot 1 september 2017.
Bij deze willen wij u informeren dat het Nederlandse Consulaat in Dubrovnik gesloten zal zijn van 28 augustus tot 1 september 2017. Dank voor uw begrip.
Lees verder

Bijwonen voetbalwedstrijd Frankrijk-Nederland
Op donderdag 31 augustus vindt in het Stade de France in Parijs de kwalificatiewedstrijd voor het WK 2018 plaats tussen Frankrijk en Nederland.
Lees verder

Nederlands paspoort in Bolivia aanvragen?
Op maandag 25 september en donderdag 28 september zal een uitgezonden medewerker van de Nederlandse ambassade in Lima een bezoek aan La Paz en Santa Cruz brengen, waardoor opnieuw de mogelijkheid wordt geboden om Nederlandse paspoortaanvragen in te nemen.   Wij nodigen graag alle Nederlanders uit die gebruik willen maken van deze unieke service. Indien u uw paspoortaanvraag wilt indienen dient u zich voor 18 september 2017 aan te melden onder vermelding van: - volledige voor- en achternaam -...
Lees verder

Embassy and Consulate-General closed on Sunday 3 September 2017
Lees verder

Geen opmerkingen: