Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 15 augustus 2017

Informatiebijeenkomst subsidieregeling DHI 22 augustus

Informatiebijeenkomst subsidieregeling DHI 22 augustus
Op dinsdag 22 augustus en maandag 28 augustus 2017 organiseert RVO.nl informatiebijeenkomsten over de 2e tenderronde van de subsidieregeling DHI. Wilt u in het buitenland een project uitvoeren of investeren in een onderneming? Of wilt u mogelijke afnemers overtuigen van uw technologie? Na de...
Lees verder

Informatiebijeenkomst subsidieregeling DHI 28 augustus
Op dinsdag 22 augustus en maandag 28 augustus 2017 organiseert RVO.nl informatiebijeenkomsten over de 2e tenderronde van de subsidieregeling DHI. Wilt u in het buitenland een project uitvoeren of investeren in een onderneming? Of wilt u mogelijke afnemers overtuigen van uw technologie? Na de...
Lees verder

Informatiemiddag Slim aan de slag met geld vinden voor uw bedrijf
Bent u op zoek naar financiering voor uw plannen? Zorg dan dat u Slim aan de slag met geld vinden voor uw bedrijf niet mist. Ontdek op deze middag hoe u aan geld komt en ga direct aan de slag. Stel uw eigen programma samen en volg kennissessies ter verdieping. Ontdek mogelijkheden om zelf middelen...
Lees verder

Handelsmissie naar Moldavië
Wilt u meer weten over investeren of zakendoen in Moldavië? Ga dan mee met de algemene handelsmissie van 2 tot en met 5 oktober 2017.Moldova Business Week 2017 De missie wordt georganiseerd door de Nederlandse ambassade in Boekarest samen met de Nederlands-Roemeense Kamer van Koophandel (NRCC)....
Lees verder

Aanvragen invoer pluimvee- en eiersector vanaf 1 september 2017
Nieuwsbericht 17.068 – Voor diverse invoerregelingen in de pluimvee- en eiersector kunt u importrechten en/of invoercertificaten aanvragen van 1 tot en met 7 september 2017, uiterlijk om 13.00 uur.
Lees verder