Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 24 augustus 2017

Koningin Máxima brengt werkbezoek aan 60-jarig Kansfonds

Koningin Máxima brengt werkbezoek aan 60-jarig Kansfonds
Hare Majesteit Koningin Máxima bracht dinsdagmorgen 22 augustus een werkbezoek aan het Kansfonds dat dit jaar 60 jaar bestaat.
Lees verder

Koningin Máxima bij uitreiking LOEY Awards 2017
Hare Majesteit Koningin Máxima is maandag 11 september 2017, als lid van het Nederlands Comité voor Ondernemerschap en Financiering, aanwezig bij de uitreiking van de 8e LOEY Awards; de prijzen voor de beste online ondernemer van het jaar. De uitreiking vindt plaats in het bedrijfsverzamelgebouw The Cloud in Amsterdam.
Lees verder

Koningin Máxima bezoekt winnaar Appeltje van Oranje Stichting Buurtgezinnen.nl
Hare Majesteit Koningin Máxima heeft donderdagmorgen 24 augustus 2017 een bezoek gebracht aan de Stichting Buurtgezinnen.nl in Amerongen. De stichting is één van de drie winnaars van een Appeltje van Oranje van het Oranje Fonds in 2017.
Lees verder