Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 7 augustus 2017

Nederlandse ambassade in Bangkok van 23 tot en met 27 oktober 2017 gesloten

Nederlandse ambassade in Bangkok van 23 tot en met 27 oktober 2017 gesloten
Lees verder

Herdenking Opstand van Warschau
Elk jaar wordt op 1 augustus de uitbraak van de Opstand van Warschau herdacht. Het gevecht tegen de Nazi-bezetters, georganiseerd door Armia Krajowa (het Thuisleger), begon om 17.00 uur op 1 augustus 1944 en duurde 63 dagen.
Lees verder

Onderzoek in Biobased Economy in Maleisie
Maleisië is na Indonesië de grootste producent van palmolie en de belangrijkste leverancier voor Europa. Het grote aantal palmolieplantages en verwerkingsfabrieken produceert jaarlijks meer dan 80 miljoen ton droge biomassa, wat naar verwachting uit kan groeien tot meer dan 100 miljoen ton in 2020. Boeren gebruiken doorgaans de afgesneden palmbladeren als meststof voor de palmen en de lege fruittrossen en -schillen in de boilers van de verwerkingsfabriek omstoomvan te produceren. De vervuilende...
Lees verder

Nederlandse start-ups krijgen beurs van Expo 2020 Dubai om ontbossing aan te pakken en kinderen kennis te laten maken met het bedenken van nieuwe oplossingen voor wereldwijde problemen
• Land Life Company wil bomen groeien in gedegradeerde grond met een nieuwe technologie • Designathon Works daagt kinderen uit om ideeën te bedenken die wereldwijde maatschappelijke problemen oplossen • De winnaars krijgen de kans om hun ideeën te presenteren aan miljoenen mensen op Expo 2020
Lees verder

Dutch startups scoop grants from Expo 2020 Dubai to tackle deforestation and introduce children to design new solutions for global problems
• Land Life aims to plant up to 50,000 trees annually using new solution • Designathon Works challenges children to help solve global challenges • Winners may get chance to showcase ideas to millions at Expo 2020
Lees verder

Untold Festival Roemenië 2017
Informatie voor Nederlanders die het Untold Festival 2017 in Cluj-Napoca, Roemenië bezoeken.
Lees verder

De consulaire afdeling van de ambassade is gesloten op 8 augustus in verband met de verkiezingen
Lees verder

Ambassade Ljubljana gesloten
Op 15 augustus is de ambassade gesloten
Lees verder