Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 15 augustus 2017

Nieuw reisadvies voor Kenia

Logo

24/7 BZ Informatieservice

 Zojuist is een nieuw reisadvies gepubliceerd voor Kenia.

Link naar BZ Informatieservice Reisadvies Kenia

 

Op 8 augustus 2017 waren er verkiezingen in Kenia. De zittende President Kenyatta is door de kiescommissie uitgeroepen tot winnaar van de presidentiële verkiezingen. Deze uitslag wordt niet door de oppositie geaccepteerd. De kans op onrust, rellen en ongereldheden blijft aanwezig. Vermijd demonstraties, politieke bijeenkomsten en protesten. Deze kunnen plotseling gewelddadig worden.

 

Link naar BZ Informatieservice Uw gegevens bekijken

 

 
 

Download de app:

Link naar BZ Reisadvies Android app 24/7 BZ Reis Android
Link naar BZ Reisadvies iOS app 24/7 BZ Reis iOS