Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 18 augustus 2017

Nieuw reisadvies voor Spanje

Logo

24/7 BZ Informatieservice

 Zojuist is een nieuw reisadvies gepubliceerd voor Spanje.

Link naar BZ Informatieservice Reisadvies Spanje

 

In de stad Barcelona werd op 17 augustus 2017 een aanslag gepleegd. Hierbij zijn doden en gewonden gevallen. Op 18 augustus 2017 werd in de stad Cambrils een aanslag gepleegd waarbij meerdere personen gewond zijn geraakt. Houd rekening met verscherpte controles en verhoogde veiligheidsmaatregelen. Er worden zwaarbewapende politieagenten op openbare plaatsen ingezet. Volg de instructie van de autoriteiten op. Blijf bereikbaar in crisissituaties.

 

Link naar BZ Informatieservice Uw gegevens bekijken

 

 
 

Download de app:

Link naar BZ Reisadvies Android app 24/7 BZ Reis Android
Link naar BZ Reisadvies iOS app 24/7 BZ Reis iOS