Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 28 augustus 2017

NOB: Vacature Suriname - leerkracht groep 6

Vacature Suriname - leerkracht groep 6
Ter uitbreiding van ons onderwijsteam zoekt Het Kleurenorkest in Paramaribo, Suriname, met ingang van 1 oktober 2017 een fulltime leerkracht voor groep 6. Als u geïnteresseerd bent, dan vragen wij u uiterlijk 11 augustus 2017 een sollicitatiebrief met cv in te sturen.
Lees verder

Vacature Brazilië - leerkracht peuters
De Rioranje School in Rio de Janero zoekt met ingang van oktober 2017 een leerkracht/leid(st)er voor de peutergroep.
Lees verder

Vacature Europese School Den Haag - Year 4 Primary Teacher
Due to the expansion of our Primary School we are looking for new staff to join us. Starting the 1st of October 2017, we have a vacancy in the English language section for a Year 4 Primary Teacher (1,0 FTE).
Lees verder