Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 3 augustus 2017

[NVWJ] Bon Odori festival op 13 augustus

View this email in your browser
Beste NWVJ-leden,
Bij deze een uitnodiging voor het internationale Bon Odori festival in Osaka.

Bon Odori festival in Osaka

Doe mee met het internationale Bon Odori festival op 13 augustus! Een boel gezelligheid gegarandeerd op het heetste plekje van Osaka, de Dotonbori! Het guinness book of records record voor grootste "bon odori" dans gaat men dit jaar proberen te breken, en hoe meer buitenlanders er mee doen, hoe liever het ze is. Het festival is op 12 en 13 augustus, maar het "bon odori" dans gedeelte is vanaf 19:00u op de 13e. Aanmelden kan via info@bon-odori.org.
Aanpassen hoe u deze emails ontvangt?
U kunt uw voorkeuren aanpassen of uitschrijven van deze lijst.

Email Marketing Powered by MailChimp