Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 11 augustus 2017

Ons Oranje! Dromen van Jonge Leeuwen komen uit

Dromen van Jonge Leeuwen komen uit
Als Jonge Leeuw krijg je de kans om met de oranje vlag te zwaaien en de internationals welkom te heten. En in de rust kun je het stadion laten exploderen tijdens de Crossbar Challenge, door de bal op de lat te schieten.
Lees verder

Warm onthaal OranjeLeeuwinnen: van applaus tot Bronzen Bok
Groots of minder groot: het onthaal is overal warm en feestelijk. Diverse speelsters van de gouden OranjeLeeuwinnen zijn of worden gehuldigd in hun eigen woonplaats. Van de Bronzen Bok tot een welgemeend applaus in een verzorgingstehuis.
Lees verder

OranjeLeeuwinnen verdienen A-status NOC*NSF
Het optreden van de Oranjevrouwen op het voorbije EK heeft hen niet alleen de Europese titel, maar ook de A-status van NOC*NSF opgeleverd. De toekenning van de A-status van de NOC*NSF geeft de speelsters meer mogelijkheden om zich fulltime op hun topsport te gaan focussen.
Lees verder