Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 15 augustus 2017

Ons Oranje! Elfvoudig international Sjaan van der Waal (60) overleden

Elfvoudig international Sjaan van der Waal (60) overleden
De KNVB heeft het droevige bericht ontvangen dat voormalig vrouweninternational Sjaan van der Waal op 60-jarige leeftijd is overleden. Onder de naam Fortuin kwam zij in de jaren tachtig in totaal elf keer voor Oranje uit.
Lees verder

Elfvoudig international Sjaan Fortuin (60) overleden
De KNVB heeft het droevige bericht ontvangen dat voormalig vrouweninternational Sjaan van der Waal-Fortuin op 60-jarige leeftijd is overleden. Onder haar meisjesnaam Fortuin kwam zij in de jaren tachtig in totaal elf keer voor Oranje uit.
Lees verder

Martens kanshebber voor titel 'Europees voetbalster van het jaar'
Lieke Martens is een van de drie genomineerden voor de UEFA Women's Player of the Year award. De OranjeLeeuwin van FC Barcelona neemt het op tegen Pernille Harder (Denemarken en Wolfsburg) en Dzsenifer Marozsán (Duitsland en Lyon). De winnaar van de prijs wordt op 24 augustus bekendgemaakt, tijdens de Champions League-loting in Monaco.
Lees verder