Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 31 augustus 2017

Ons Oranje! Fosu-Mensah debuteert in basisopstelling Oranje

Fosu-Mensah debuteert in basisopstelling Oranje
Bondscoach Dick Advocaat laat Timothy Fosu-Mensah in de basis debuteren tegen Frankrijk. De verdediger van Crystal Palace maakt als rechtsback onderdeel uit van de viermansachterhoede. Oranje zal in een 4-2-3-1 systeem gaan spelen, waarbij de opstelling van de laatste wedstrijd (tegen Luxemburg) grotendeels intact is gebleven. Naast Fosu-Mensah heeft nu echter ook Quincy Promes een basisplaats, als linksbuiten, ten faveure van Memphis. Opstelling Nederland: Cillessen; Fosu-Mensah, De Vrij, Hoedt, Blind; Wijnaldum, Strootman; Robben, Sneijder, Promes; Janssen.
Lees verder