Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 31 augustus 2017

Ons Oranje! Fosu-Mensah: Tussen de grote jongens in Parijs

Fosu-Mensah: Tussen de grote jongens in Parijs
Timothy Fosu-Mensah had zich al ingesteld op de EK-kwalificatiewedstrijden met Jong Oranje toen plotseling zijn telefoon ging. Er waren wat blessures dus of de verdediger van Crystal Palace zich wilde melden in Huis ter Duin in Noordwijk.
Lees verder

Fosu-Mensah debuteert in basisopstelling Oranje
Bondscoach Dick Advocaat laat Timothy Fosu-Mensah in de basis debuteren tegen Frankrijk. De verdediger van Crystal Palace maakt als rechtsback onderdeel uit van de viermansachterhoede.
Lees verder

Frankrijk veel te sterk voor Oranje
Gewogen en te licht bevonden. Zo luidde het pijnlijke, maar eerlijke oordeel na negentig minuten voetbal tussen Frankrijk en Nederland. Oranje verloor met 4-0 in het Stade de France in Parijs en daar was helemaal niets op af te dingen.
Lees verder