Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 14 augustus 2017

Ons Oranje! Kaartverkoop WK-kwalificatie Wit-Rusland - Nederland

Kaartverkoop WK-kwalificatie Wit-Rusland - Nederland
Het Nederlands elftal speelt zaterdag 7 oktober in Borisov de belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd tegen Wit-Rusland. De aftrap in de Borisov Arena is om 20.45 uur Nederlandse tijd (21.45 uur lokale tijd). Oranje heeft ook tijdens dit cruciale duel alle steun nodig van de supporters.
Lees verder

Loes Geurts kondigt 'voorlopig' afscheid aan
Keeper Loes Geurts heeft aangekondigd 'voorlopig' afscheid te nemen van het voetbal. "De batterij is even leeg", schrijft ze op Instagram. "Of die weer voldoende opgeladen kan worden voor een vervolg, zal de tijd uitwijzen."
Lees verder

Vrouwen onder 19 ongeslagen naar halve finale EK
Vrouwen onder 19 heeft ongeslagen de halve finale bereikt. Maandagavond speelde de ploeg van Jessica Torny 3-3 gelijk tegen Italië.
Lees verder

Geen opmerkingen: