Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 30 augustus 2017

Ons Oranje! Oranje onder 17 met 23 spelers naar Duitsland

Oranje onder 17 met 23 spelers naar Duitsland
KNVB-coach Kees van Wonderen heeft 23 spelers opgenomen in de selectie van Oranje onder 17 voor het vierlandentoernooi in Duitsland. Het toernooi vindt plaats van 8 tot 12 september.
Lees verder

Bezoekersinformatie Nederland-Bulgarije
Cruciaal. Dat woord staat in hoofdletters geschreven in de voorbespreking van bondscoach Dick Advocaat in aanloop naar het treffen met Bulgarije. Alleen winst telt in het superbelangrijke WK-kwalificatieduel dat zondag 3 september gespeeld wordt in de Amsterdam ArenA.
Lees verder

Onder 19 opent interlandseizoen met nederlaag tegen België
Starten in het stadion waar het in de zomer van 2018 ook moet eindigen. In het Finse Vasaa trapte het Nederlands elftal onder 19 jaar woensdag het interlandseizoen af met een kleine nederlaag tegen België: 2-1. Joël Piroe zorgde uit strafschop voor de enige Oranjetreffer.
Lees verder