Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 23 augustus 2017

Ons Oranje! OranjeLeeuwinnen naar Groningen voor WK-kwalificatieduel met Noorwegen

OranjeLeeuwinnen naar Groningen voor WK-kwalificatieduel met Noorwegen
De Oranjevrouwen spelen op 24 oktober de eerste kwalificatiewedstrijd voor het WK 2019 in Groningen. De kersverse Europees kampioen neemt het in het stadion van FC Groningen, dat plaats biedt aan 22.550 toeschouwers, op tegen Noorwegen. Meer informatie over aanvangstijd en kaartverkoop volgt later.
Lees verder

Voorselectie Onder 17 telt 34 namen
KNVB-coach Kees van Wonderen heeft 34 spelers opgenomen in de voorselectie van Oranje onder 17 voor het vierlandentoernooi in Duitsland. Het toernooi vindt plaats van 8 tot 12 september.
Lees verder

Vijf redenen waarom je op Vivianne Miedema kan stemmen
Sinds maandag kan je stemmen op The Best awards van de FIFA. Mocht je nog twijfelen of je op de drie Nederlandse genomineerden (Miedema, Wiegman en Martens) moet stemmen, geven we je in een drieluik per persoon vijf redenen. In deel I: Vivianne Miedema.
Lees verder