Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 28 augustus 2017

Ons Oranje! Selectie Nederlands elftal komt aan in Noordwijk

Selectie Nederlands elftal komt aan in Noordwijk
De spelers van het Nederlands elftal kwamen maandag aan in Noordwijk, om zich voor te bereiden op de belangrijke komende EK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk en Bulgarije. Eén voor één druppelden ze maandag binnen bij Hotel Huis ter Duin, de geselecteerde spelers van Oranje, waar ze even de tijd namen voor hun supporters en de media. Daarna gingen ze al snel naar binnen voor hun eerste gezamenlijke bijeenkomst. Voor Robin van Persie, Karim Rekik en Donny van de Beek is het vooral een bijzondere dag. De aanvaller speelde zijn laatste interland op 13 oktober 2015. Ook Rekik zat toen voor het laatst bij de selectie, al kwam de verdediger dat duel niet in actie. Ajacied Van de Beek zit voor het eerst bij het Nederlands elftal.
Lees verder