Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 22 augustus 2017

Ons Oranje! Succes voor meerdere Oranje-internationals

Succes voor meerdere Oranje-internationals
Verschillende internationals die in de voorselectie van Oranje zitten kunnen terugkijken op een succesvol weekeinde. Kenny Tete, Ryan Babel, Bas Dost en Quincy Promes wisten bovendien te scoren voor hun club.
Lees verder

Stembussen geopend voor Martens, Miedema en Wiegman
Wordt Lieke Martens of Vivianne Miedema Wereldvoetbalster van het jaar? En kan Sarina Wiegman Wereldcoach van het jaar bij de vrouwen worden? Vanaf nu zijn de stembussen op FIFA.com geopend.
Lees verder

Zaalteam onder 18 treft Rusland in kwalificatie Spelen
Het Nederlands zaalvoetbalteam onder 18 jaar heeft stevig geloot in de kwalificatie voor de Jeugd Olympische Spelen. Oranje is ingedeeld in groep B en moet daarin afrekenen met Rusland, Azerbeidzjan en Slowakije om kans te maken op de Jeugdspelen in Argentinië in 2018.
Lees verder

Geen opmerkingen: