Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 28 augustus 2017

Ons Oranje! Timothy Fosu-Mensah naar Oranje

Timothy Fosu-Mensah naar Oranje
Bondscoach Dick Advocaat heeft Timothy Fosu-Mensah toegevoegd aan de Oranje-spelersgroep. Fosu-Mensah, die oorspronkelijk door KNVB-coach Art Langeler was geselecteerd voor Jong Oranje, meldt zich vanavond in Noordwijk. De Crystal Palace-verdediger is uit voorzorg bij de selectie gehaald, omdat Kenny Tete (Olympique Lyon) last heeft van zijn knie. Tete blijft vooralsnog wel bij de groep die zich voorbereidt op de WK-kwalificatieduels met Frankrijk en Bulgarije. Voor Fosu-Mensah is het zijn eerste uitverkiezing voor het 'grote' Oranje. Het Nederlands elftal speelt donderdag (31 augustus) tegen Frankrijk. De aftrap in Stade de France in Saint-Denis is om 20.45 uur. Drie dagen later, zondag 3 september, treedt de ploeg van bondscoach Dick Advocaat in de Amsterdam ArenA vanaf 18.00 uur aan tegen Bulgarije.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.