Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 29 augustus 2017

Ons Oranje! Van Bruggen vervangt Fosu-Mensah bij Jong Oranje

Van Bruggen vervangt Fosu-Mensah bij Jong Oranje
Damian van Bruggen is door Jong Oranje-coach Art Langeler aan de selectie toegevoegd. De verdediger van VVV-Venlo vervangt Timothy Fosu-Mensah (Crystal Palace), die vanavond werd opgeroepen voor het Nederlands elftal.
Lees verder

Voorselectie Vrouwen onder 19 telt 29 namen
KNVB-coach Jessica Torny heeft 29 speelsters opgenomen in de voorselectie van Vrouwen onder 19 voor het vierlandentoernooi in Zwitserland. De definitieve selectie wordt op maandag 4 september bekendgemaakt.
Lees verder

Vrienden Pröpper en Van Ginkel eindelijk samen bij Oranje
Ze kennen elkaar al zo'n beetje hun hele leven, Davy Pröpper en Marco van Ginkel. Maar tegelijkertijd bij Oranje zaten ze tot nu toe nog nooit. Daar kwam gisteren, maandag 28 augustus, eindelijk verandering in.
Lees verder