Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 16 augustus 2017

Ons Oranje! Van de Beek en Van Persie in voorselectie Oranje

Van de Beek en Van Persie in voorselectie Oranje
Bondscoach Dick Advocaat heeft Ajax-middenvelder Donny van de Beek en Fenerbahçe-aanvaller Robin van Persie opgenomen in de voorselectie van het Nederlands elftal. Oranje speelt op 31 augustus de belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd in en tegen Frankrijk. Drie dagen later staat in de Amsterdam Arena het duel met Bulgarije op het programma. Van de Beek is één van de 32 spelers in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal. De middenvelder doorliep alle jeugdselecties van de KNVB, maar wacht nog op zijn debuut in Oranje. "Van de Beek maakt momenteel enorme progressie bij Ajax, dus die houden we in de gaten", zei Advocaat over de talentvolle middenvelder. Ook Robin van Persie staat op de lijst. De aanvaller van Fenerbahçe speelde op 13 oktober 2015 zijn laatste interland, toen verloor het Nederlands elftal met 3-2 van Tsjechië. "Robin heeft er een hele tijd niet bij gezeten. Vorig jaar heb ik met hem gewerkt en heb ik hem per wedstrijd gebracht. Het is een speler die we misschien best kunnen gebruiken." De voorlopige selectie SpelerClubNathan AkéAFC BournemouthRyan BabelBesiktasDonny van de BeekAjaxSteven BerghuisFeyenoordDaley BlindManchester United FCJasper CillessenFC BarcelonaMemphis DepayOlympique LyonBas DostSporting Clube de PortugalEljero EliaBasaksehirMarco van GinkelPSVWesley HoedtLazio RomaVincent JanssenTottenham Hotspur FCDavy KlaassenEvertonJeremain LensBesiktasMatthijs de LigtAjaxJürgen LocadiaPSVBruno Martins IndiStoke City FCRobin van PersieFenerbahçeQuincy PromesSpartak MoskouDavy PröpperBrighton & Hove Albion FCKarim RekikHertha BSCArjen RobbenFC Bayern MünchenWesley SneijderNiceMaarten StekelenburgEvertonKevin StrootmanAS RomaKenny TeteOlympique LyonJens ToornstraFeyenoordJoël VeltmanAjaxTonny VilhenaFeyenoordStefan de VrijLazio RomaGeorginio WijnaldumLiverpool FCJeroen ZoetPSV
Lees verder