Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 25 augustus 2017

Ons Oranje! Van Persie terug bij Oranje, debuut Van de Beek

Van Persie terug bij Oranje, debuut Van de Beek
Robin van Persie en Karim Rekik zijn teruggekeerd bij Oranje, dat zich vanaf maandag voorbereidt op de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk en Bulgarije. Bondscoach Dick Advocaat heeft de spits en verdediger opgenomen in zijn 24-koppige selectie. Donny van de Beek debuteert in de groep. Van Persie speelde zijn laatste interland op 13 oktober 2015, de thuiswedstrijd tegen Tsjechië, die het Nederlands elftal met 2-3 verloor. Karim Rekik maakte toen wel deel uit van de selectie, maar kwam niet in actie. Ajacied Van de Beek zit voor het eerst bij de definitieve selectie van Oranje. Hij was, net als de spelers van Fenerbahçe en Hertha BSC, al opgenomen in de voorlopige selectie. Selectie PositieNaamClubDoelJasper CillessenBarcelonaDoelMaarten StekelenburgEvertonDoelJeroen ZoetPSVVerdedigingNathan AkéBournemouthVerdedigingDaley BlindManchester UnitedVerdedigingWesley HoedtSouthamptonVerdedigingMatthijs de LigtAjaxVerdedigingKarim RekikHertha BSCVerdedigingKenny TeteOlympique LyonVerdedigingJoël VeltmanAjaxVerdedigingStefan de VrijLazio RomaMiddenveldDonny van de BeekAjaxMiddenveldMarco van GinkelPSVMiddenveldTonny VilhenaFeyenoordMiddenveldDavy PröpperBrighton & Hove AlbionMiddenveldWesley SneijderOGC NiceMiddenveldKevin StrootmanAS RomaMiddenveldGeorginio WijnaldumLiverpoolAanvalMemphis DepayOlympique LyonAanvalBas DostSporting CPAanvalVincent JanssenTottenham HotspurAanvalRobin van PersieFenerbahçeAanvalQuincy PromesSpartak MoskouAanvalArjen RobbenBayern München Ryan Babel (Besiktas), Steven Berghuis (Feyenoord), Eljero Elia (Başakşehir), Davy Klaassen (Everton), Jeremain Lens (Besiktas), Jürgen Locadia (PSV), Bruno Martins Indi (Stoke City) en Jens Toornstra (Feyenoord), die op de voorlopige lijst stonden, maken geen deel uit van de definitieve groep. Saint-Denis Het Nederlands elftal speelt donderdag 31 augustus de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De aftrap in Stade de France in Saint-Denis is om 20.45 uur. Zondag 3 september treedt de ploeg van Advocaat vanaf 18.00 uur aan tegen Bulgarije. Ook in dit treffen, dat plaatsvindt in de Amsterdam ArenA, is plaatsing voor het WK de inzet. Oranje staat momenteel derde in groep A, in de kwalificatiestrijd om het WK 2018 in Rusland te halen. Momenteel heeft het nationale team Zweden en Frankrijk boven zich. De groepswinnaars plaatsen zich rechtstreeks voor het eindtoernooi, de acht beste nummers twee kunnen in de play-offs hun deelname alsnog zeker stellen. Stand LandDuelsWinstGelijkVerliesGoals voorGoals tegenDoelsaldoPunten1. Zweden64111248132. Frankrijk64111156133. Nederland63121367104. Bulgarije6303912-395. Wit-Rusland6123411-756. Luxemburg6015617-111
Lees verder