Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 27 augustus 2017

Ons Oranje! Van Persie terug bij Oranje, debuut Van de Beek

Van Persie terug bij Oranje, debuut Van de Beek
Robin van Persie en Karim Rekik zijn teruggekeerd bij Oranje, dat zich vanaf maandag voorbereidt op de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk en Bulgarije. Bondscoach Dick Advocaat heeft de spits en verdediger opgenomen in zijn 24-koppige selectie. Donny van de Beek debuteert in de groep.
Lees verder

Jong Oranje met 19 spelers naar kwalificatieduels
Jong Oranje-coach Art Langeler heeft 19 spelers geselecteerd voor de EK-kwalificatiereeks tegen Engeland en Schotland. Met deze selectie kiest Langeler voor een generatie spelers die geboren zijn op of na 1 januari 1996. Justin Kluivert (Ajax) en Rick van Drongelen (Hamburger SV) maken hun debuut in de selectie.
Lees verder

Aké niet naar Noordwijk; Martins Indi opgeroepen
Nathan Aké heeft zich afgemeld voor het trainingskamp van het Nederlands elftal. De verdediger van AFC Bournemouth heeft gisteren tijdens de competitiewedstrijd van zijn club tegen Manchester City een enkelblessure opgelopen. Bondscoach Dick Advocaat heeft in zijn plaats Bruno Martins Indi (Stoke City) oproepen, waardoor de selectie blijft bestaan uit 24 spelers.
Lees verder