Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 24 augustus 2017

Ons Oranje! Vijf redenen waarom je op Sarina Wiegman kan stemmen

Vijf redenen waarom je op Sarina Wiegman kan stemmen
Sinds maandag kan je stemmen op The Best awards van de FIFA. Mocht je nog twijfelen of je op de drie Nederlandse genomineerden (Miedema, Wiegman en Martens) moet stemmen, geven we je in een drieluik per persoon vijf redenen. In deel II: Sarina Wiegman.
Lees verder

Vijf redenen waarom je op Lieke Martens kan stemmen
Sinds maandag kan je stemmen op The Best awards van de FIFA. Mocht je nog twijfelen of je op de drie Nederlandse genomineerden (Miedema, Wiegman en Martens) moet stemmen, geven we je in een drieluik per persoon vijf redenen. In deel III: Lieke Martens.
Lees verder

Lieke Martens Europees voetbalster van het jaar
Lieke Martens is gekozen tot Europees voetbalster van het Jaar. De Oranje-international kreeg donderdag in Monaco de prijs uit handen van UEFA-voorzitter Aleksander Ceferin. Het is voor het eerst dat een Nederlandse voetbalster de UEFA award wint.
Lees verder