Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 13 augustus 2017

Ons Oranje! Vrouwen onder 19 schrijft historie met kwalificatie voor WK

Vrouwen onder 19 schrijft historie met kwalificatie voor WK
Met het bereiken van de halve finale op het EK in Noord-Ierland, na een 2-0 overwinning op Engeland, heeft Vrouwen onder 19 zich ook voor het eerst in de historie gekwalificeerd voor het WK.
Lees verder

'Ongelofelijk, we hebben geschiedenis geschreven'
Vrouwen onder 19 heeft zich vrijdagavond geplaatst voor de halve finale van het Europees kampioenschap. In Belfast versloeg Oranje de vrouwen van Engeland met 2-0, waarmee de ploeg zich ook direct van een WK-ticket verzekerde.
Lees verder

Veertien hoofdprijzen voor onze nationale teams
Het is alweer zeven dagen geleden dat de OranjeLeeuwinnen in Enschede tot ieders verrassing Europees kampioen werden. Die eerste hoofdprijs voor de Oranjevrouwen was de veertiende hoofdprijs in de historie van de nationale teams van de KNVB. Een overzicht in foto's.
Lees verder