Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 17 augustus 2017

Ons Oranje! Wiegman in race voor titel 'Wereldcoach van het Jaar'

Wiegman in race voor titel 'Wereldcoach van het Jaar'
Sarina Wiegman is door de FIFA genomineerd voor de titel 'Best FIFA Women's Coach'. De bondscoach van het Nederlands vrouwenelftal is één van de tien kanshebbers. Wiegman dankt haar nominatie aan het sterke optreden van de OranjeLeeuwinnen, die zich in eigen land tot Europees kampioen kroonden.
Lees verder

Martens en Miedema genomineerd voor prestigieuze prijs
Na een nominatie voor de titel Europees voetbalster van het Jaar, is Lieke Martens ook in de race voor de titel The Best FIFA Women's Player, ofwel Wereldvoetbalster van het Jaar. De OranjeLeeuwin is één van de tien genomineerden. Ze neemt het in de verkiezing onder meer op tegen haar ploeggenoot bij Oranje, Vivianne Miedema.
Lees verder

Geen EK-finale voor Vrouwen onder 19
Vrouwen onder 19 is er donderdag in Noord-Ierland niet in geslaagd de finale van het Europees kampioenschap te halen. Spanje was in de halve finale met 2-3 de terechte winnaar.
Lees verder