Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 29 augustus 2017

Ontvangst Nederlandse gemeenschap - herinnering

augustus 29, 2017

Zoals u weet brengen Hunne Majesteiten Koning Willem Alexander en Koningin Máxima van 10 tot en met 12 oktober een staatsbezoek aan Portugal. De Koning en Koningin willen graag kennismaken met de leden van de Nederlandse gemeenschap in Portugal tijdens een ontvangst op donderdag 12 oktober rond het middaguur in de omgeving van Lissabon.

Met dit bericht wil ik u erop attenderen dat het maximaal aantal aanmeldingen wellicht deze week bereikt gaat worden, waarna inschrijving niet langer mogelijk is.

Ik raad u daarom aan zich zo spoedig mogelijk aan te melden via het aanmeldingsformulier ‘ontvangst Nederlandse gemeenschap’ op de website van de Nederlandse Ambassade www.nederlandwereldwijd.nl/landen/portugal.

Met vriendelijke groet,

Team Staatsbezoeken, Nederlandse Ambassade in Lissabon

 

 

U ontvangt deze e-mail omdat u zich hier voor aangemeld heeft bij de NCA.
Om u af te melden voor de NCA nieuwsbrief kunt u hier klikken.
Klik hier om de mail in uw browser te lezen.