Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 15 augustus 2017

Reisadvies Turkije

Logo

24/7 BZ Informatieservice

 

De afgelopen periode is er veel aandacht voor Turkije en het BZ reisadvies voor Turkije. Wij adviseren alle Nederlanders in Turkije het reisadvies goed tot zich te nemen. In het bijzonder wijzen we op de passage "lokale wetten, regels en gebruiken" in het reisadvies, waarin wordt gewaarschuwd voor vervolging door Turkse autoriteiten voor belediging van het staatshoofd en voor activiteiten gerelateerd aan groepen die beschouwd worden als terroristische organisatie. Dat geldt ook voor dit soort activiteiten buiten Turkije. Ook zijn in het reisadvies de ruimere bevoegdheden van de Turkse autoriteiten opgenomen. Hieronder vallen detentie, uitreisverboden en andere maatregelen.
De ambassade van het Koninkrijk der Nederlanden in Ankara