Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 25 augustus 2017

Rondetafel Een andere kijk op de Zuid-Afrikaanse maakindustrie

Rondetafel Een andere kijk op de Zuid-Afrikaanse maakindustrie
Benieuwd naar de laatste ontwikkelingen in de Zuid-Afrikaanse maakindustrie? Weten hoe u uw bedrijfsstrategie kunt aanpassen aan de veranderende local content-eisen? Kom naar de rondetafelbijeenkomst op donderdag 7 september 2017.
Lees verder

Energie Café India
Wilt u weten wat uw zakelijke kansen zijn in de energiesector in India? Ontdek uw mogelijkheden tijdens het Energie Café India op 8 september 2017 bij de TU Eindhoven. Het thema van de bijeenkomst is 'Inspire and Explore'. U verkent nieuwe samenwerkingen en leert de Indiase markt beter te...
Lees verder

Startup-evenement Insights into US expansion
Wilt u uw business uitbreiden naar de Verenigde Staten? Kom dan naar het startup-evenement 'Insights into US expansion' op dinsdag 26 september 2017. Tijdens dit evenement leert u meer over het startup-milieu en het tech ecosysteem in de VS. U ontmoet (startup-)ondernemers uit New York, San...
Lees verder

Octrooiblog: 1, 2, 3, 4, rietje van papier
Op een hete dag aan het eind van de 19e eeuw dronk Marvin Stone een frisse muntcocktail door een rietje.
Lees verder

Nederlandse stand op de AgroKos, Kosovo
Bent u actief in sector agri&food? Heeft u plannen om te ondernemen in Kosovo?  Neem dan deel aan een gezamenlijke stand voor Nederlandse bedrijven op de internationale agri&food-beurs AgroKos in Kosovo.  De Agrokos vindt jaarlijks plaats in Pristina, dit jaar van 18 tot en met 20 oktober....
Lees verder

Geen opmerkingen: