Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 28 augustus 2017

VBNGBk: Buiten Nederland wonen en aftrek van hypotheekrente in het kader van de kbb-regeling

Buiten Nederland wonen en aftrek van hypotheekrente in het kader van de kbb-regeling
Als u buiten Nederland woont, Nederlandse inkomen heeft en een eigen woning bezit die is gefinancierd met een hypotheek komt u mogelijk in aanmerking voor fiscale aftrek van hypotheekrente in Nederland. U dient wel aan een aantal fiscale voorwaarden te voldoen. Kwalificerende buitenlandse belastingplicht In de eerste plaats is het van belang dat u kwalificeert […]
Lees verder

Terugvorderen van de sociale lasten op meerwaarde van verkoop van een eigendom in Frankrijk
Geachte heer Bik, Een tijdje geleden heb ik contact met u gehad i.v.m. terugvorderen van de sociale lasten op meerwaarde van verkoop van een eigendom in Frankrijk. Bij deze wilde ik u graag laten weten dat ik vandaag (8 auguatus 2017) bericht heb gekregen van het Franse Ministerie van financiën dat ze het bedrag dat was […]
Lees verder

Verschenen evaluaties afgelopen Tweede Kamerverkiezingen
In de afgelopen maanden zijn er enkele evaluaties over de Tweede Kamerverkiezingen verschenen. Eelco Keij bericht daarover het volgende: "Evaluatie Verkiezing TK2017", uitgevoerd door Verdonck, Klooster & Associates, in opdracht van Gemeente Den Haag (evaluatie hier te downloaden) "Rapport 'Stemmen vanuit het buitenland' Tweede Kamerverkiezingen 2017", Gemeentelijke Ombudsman Den Haag (rapport hier te downloaden) "Evaluatie […]
Lees verder