Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 8 augustus 2017

VBNGBk: Effecten van het verhogen van de AOW-leeftijd

Effecten van het verhogen van de AOW-leeftijd
Op 20 juli berichtten wij over een eindrapport van het kabinet van het onderzoek dat is uitgevoerd naar aanleiding van de motie Kerstens (Kamerstukken 2016/17, 34 414, nr. 10) met betrekking tot de meerwaarde van een flexibele AOW. Het economenblad ESB heeft eind juli / begin augustus 2017 twee interessante artikelen over dit onderwerp. Dit bericht […]
Lees verder

Foutief bericht
Beste abonnee's, U heeft kort geleden een foutief bericht met nonsens inhoud ontvangen. Het was een test van de webmaster, die per ongeluk aan een ieder werd rondgestuurd.
Lees verder

AOW-leeftijdsverlaging niet zo duur als gedacht
Op 20 juli berichtten wij over een eindrapport van het kabinet van het onderzoek dat is uitgevoerd naar aanleiding van de motie Kerstens (Kamerstukken 2016/17, 34 414, nr. 10) met betrekking tot de meerwaarde van een flexibele AOW. Het economenblad ESB heeft eind juli / begin augustus 2017 twee interessante artikelen over dit onderwerp. Dit bericht gaat […]
Lees verder