Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 26 augustus 2017

VBNGBk: Verlies Nederlanderschap? Herstel misschien mogelijk

Verlies Nederlanderschap? Herstel misschien mogelijk
Op 8 juni 2016 werd in de Tweede Kamer de wijziging van de Rijkswet op het Nederlanderschap besproken, met onder andere voorstellen om verlies van het Nederlanderschap te herstellen. In enkele gevallen lijkt dit te gaan lukken, in andere niet. Vragen rondom het (verlies van) Nederlanderschap vindt u in ons Algemene dossier daarover. Verlies van […]
Lees verder

Geen schending verdragstrouw bij conserverende aanslagen voor pensioen- en lijfrenteaanspraken – wel compartimenterings eis
Een sympathisant van de VBNGB in Frankrijk bracht het volgende arrest van de NL Hoge Raad onder onze aandacht. Het onderstaande bericht geeft kort aan waar het om gaat. Wij hebben naar aanleiding van deze uitspraak van de Hoge Raad een uitvoerige kennispagina in het Algemene dossier Belastingen toegevoegd over de Conserverende aanslag. Uw opmerkingen […]
Lees verder

Af en toe gaat er wat mis bij Brexit – EU citizen detention letters sent in error
Dr Eva Johanna Holmberg said the incident made her "even less likely" to trust politicians in the wake of Brexit. The Home Office sent about 100 letters "in error" to EU citizens living in the UK, telling them they had to leave or be liable for "detention". The mistake emerged after a Finnish academic, who […]
Lees verder

Geen opmerkingen: