woensdag 20 september 2017

Activiteiten Cercle Néerlandais
 
 
[
 
 
September, behalve de scholen, het werk, de sportclub en de muzieklessen beginnen ook de activiteiten van de Cercle weer. Als eerste organiseren we de BBB-Borrel in de Cour des Vignes in Lille. Opgelet, op vraag van een aantal mensen is deze borrel op een vrijdagavond. Inschrijven hoeft niet, meer info via onderstaande knop. We vragen u wel in te schrijven via de knoppen voor de wijnproefavond SPAANSE WIJNEN op donderdag 12 oktober, evenals voor het kookatelier. Ook de data van volgende activiteiten kunt u alvast noteren.
 
Graag tot binnenkort,
Het Bestuur.
 
 
OVERIGE DATA NAJAAR 2017 :
  • KOOKATELIER donderdag 16 november
  • KINDERMIDDAG woensdag 22 november
  • SINTERKLAASFEEST zaterdag 25 november
  • KERSTMAALTIJD vrijdag 15 december