Doorgaan naar hoofdcontent

Afscheidsaudiëntie ambassadeur El Salvador

Afscheidsaudiëntie ambassadeur El Salvador
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmiddag op de Eikenhorst in Wassenaar in afscheidsaudiëntie ontvangen de ambassadeur van de Republiek El Salvador, H.E. mevrouw Aida Luz Santos de Escobar.
Lees verder

Koning bij viering 500 jaar Reformatie
Zijne Majesteit de Koning is dinsdagavond 31 oktober aanwezig bij de landelijke viering '500 jaar Reformatie' in de Domkerk in Utrecht.
Lees verder

Koningin Máxima bij platformbijeenkomst IDH over toekomst kleine landbouwbedrijven
Hare Majesteit Koningin Máxima was dinsdagmiddag 26 september als speciale pleitbezorger van de VN secretaris-generaal voor inclusieve financiering voor ontwikkeling als toehoorder aanwezig bij het 'Smallholder Innovation Platform' van het Initiatief voor Duurzame Handel (IDH). Het internationale platform in het Spring House in Amsterdam ging over het verbeteren van bedrijfsmodellen voor de ontwikkeling van kleinschalige boerenbedrijven in ontwikkelingslanden.
Lees verder